Sprawdź nasze pozostałe inwestycje

Lake Hill 2

W II etapie inwestycji funkcjonującego już od marca 2019r. Hotelu Lake Hill Resort & Spa, oferujemy Państwu 86 apartamenty w unikalnym górskim stylu położone w samym centrum Karkonoszy w odległości 8 km od Karpacza.

Z okien większości naszych apartamentów rozciągać się będzie przepiękny panoramiczny widok na szczyty Karkonoszy od Śnieżki do Szrenicy oraz na malowniczy Zalew Sosnówka.

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Hotel Imperial

Hotel Imperial Zakopane będzie nowoczesnym, luksusowym hotelem łączącym wyjątkową architekturę oraz najwyższy standard wyposażenia, z jednoczesnym uszanowaniem tradycji, aby zapewnić naszym Gościom niezapomniany komfort pobytu. W samym sercu Zakopanego, tworzymy hotel, w którym w każdym detalu wystroju wnętrz odnajdą Państwo perfekcyjne ujęcie klasyki w duchu obecnych czasów.

W Hotelu Imperial Zakopane czeka na Państwa 130 apartamentów utrzymanych w szlachetnej stylistce art deco z elementami unikalnego podhalańskiego wzornictwa, o zróżnicowanej powierzchni od 22 do 34 m².

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Hotel Sanssouci

Hotel Sanssouci będzie pełnym klasy i szyku, luksusowym resortem łączącym wyjątkową architekturę oraz najwyższy, 5-gwiazdkowy standard wyposażenia z jednoczesnym uszanowaniem tradycji miejsca. Hotel powstaje, aby zapewnić naszym Gościom niezapomniany komfort pobytu w najatrakcyjniejszym widokowo punkcie Karpacza.

W Hotelu Sanssouci na Gości czekają atrakcyjne apartamenty, z których okien rozciąga się przepiękna panorama na Karpacz. Do Państwa dyspozycji oddajemy dokładnie 109 apartamentów z pełnym wyposażeniem, w wyjątkowym klimacie unikalnego, wysmakowanego stylu, o zróżnicowanej powierzchni od 16 do 42 m². W każdym detalu wystroju wnętrz odnajdą Państwo perfekcyjne ujęcie klasyki w duchu obecnych czasów.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Karkonosze Springs

Staniszów Położony jest 9 km od miasta Jelenia Góra, na terenie Wzgórz Łomnickich, w obrębie Kotliny Jeleniogórskiej, w pobliżu uzdrowiska Cieplice. Dolina Pałaców i Ogrodów Kotliny Jeleniogórskiej jest unikatowym miejscem w skali Polski i Europy.

Inwestycja polega na zakupie indywidualnego lokalu apartamentowego (pełna własność nieruchomości) oraz zawarciu umowy najmu na okres 10 lat z możliwością przedłużenia o kolejne 10 lat. Roczny dochód jaki otrzymuje właściciel jest niezależny od obłożenia danego lokalu i stanowi iloczyn: 8% oraz ceny netto lokalu z miejscem parkingowym, bez wyposażenia.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Mazury Resort Ostróda

Pięciogwiazdkowa inwestycja zarządzana przez
międzynarodowego operatora hotelowego. Hotel Resort Mazury Ostróda to 241 pokoi, aquapark, SPA i centrum konferencyjne.

Do dyspozycji Gości będzie nowoczesne i przestronne SPA o powierzchni 400 m2. Obiekt będzie dysponował własnym parkiem wodnym z krytym oraz odkrytym basenem, sauną i siłownią, co wpłynie na komfort gości i udany wypoczynek. W hotelu znajdzie się również część konferencyjna, która ma pomieścić łącznie nawet 1000 osób.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ