Sprawdź nasze pozostałe inwestycje

Lake Hill Village

Kolejna część inwestycji Lake Hill. 21 willi z własnymi saunami fińskimi i jacuzzi na tarasach. 80 widokowych apartamentów 2 pokojowych z aneksami kuchennymi, dużymi balkonami lub tarasami, każdy z niezależnym wejściem. Całość inwestycji dopełni budynek usługowo- basenowy z dwiema restauracjami z panoramicznym widokiem na szczyty Karkonoszy i Zalew Sosnówka.

Inwestycja polega na zakupie indywidualnego lokalu apartamentowego (pełna własność nieruchomości) oraz zawarciu umowy najmu na okres 10 lat z możliwością przedłużenia o kolejne 10 lat. Roczny dochód jaki otrzymuje właściciel jest niezależny od obłożenia danego lokalu i stanowi iloczyn: 8% oraz ceny netto lokalu z miejscem parkingowym, bez wyposażenia.

Hotel Imperial

Hotel Imperial Zakopane będzie nowoczesnym, luksusowym hotelem łączącym wyjątkową architekturę oraz najwyższy standard wyposażenia, z jednoczesnym uszanowaniem tradycji, aby zapewnić naszym Gościom niezapomniany komfort pobytu. W samym sercu Zakopanego, tworzymy hotel, w którym w każdym detalu wystroju wnętrz odnajdą Państwo perfekcyjne ujęcie klasyki w duchu obecnych czasów.

W Hotelu Imperial Zakopane czeka na Państwa 130 apartamentów utrzymanych w szlachetnej stylistce art deco z elementami unikalnego podhalańskiego wzornictwa, o zróżnicowanej powierzchni od 22 do 34 m².

Hotel Sanssouci

Hotel Sanssouci będzie pełnym klasy i szyku, luksusowym resortem łączącym wyjątkową architekturę oraz najwyższy, 5-gwiazdkowy standard wyposażenia z jednoczesnym uszanowaniem tradycji miejsca. Hotel powstaje, aby zapewnić naszym Gościom niezapomniany komfort pobytu w najatrakcyjniejszym widokowo punkcie Karpacza.

W Hotelu Sanssouci na Gości czekają atrakcyjne apartamenty, z których okien rozciąga się przepiękna panorama na Karpacz. Do Państwa dyspozycji oddajemy dokładnie 109 apartamentów z pełnym wyposażeniem, w wyjątkowym klimacie unikalnego, wysmakowanego stylu, o zróżnicowanej powierzchni od 16 do 42 m². W każdym detalu wystroju wnętrz odnajdą Państwo perfekcyjne ujęcie klasyki w duchu obecnych czasów.

Lake Hill Mazury w Ostródzie

Pięciogwiazdkowa inwestycja zarządzana przez międzynarodowego operatora hotelowego. Radisson Blue w Ostródzie to 241 pokoi, aquapark, SPA i centrum konferencyjne.

Do dyspozycji Gości będzie nowoczesne i przestronne SPA o powierzchni 400 m2. Obiekt będzie dysponował własnym parkiem wodnym z krytym oraz odkrytym basenem, sauną i siłownią, co wpłynie na komfort gości i udany wypoczynek. W hotelu znajdzie się również część konferencyjna, która ma pomieścić łącznie nawet 1000 osób.

Radisson Blu w Zakopanem

Radisson Blu Hotel & Residences to jedyny apartamentowy hotel w Zakopanem zarządzany przez międzynarodowego operatora.
Jest w pełni ukończony i prężnie funkcjonuje od 2019. Posiada bogatą ofertę strefy wellness & SPA: baseny, sauny, 9 gabinetów masażu, kosmetyki i terapii manualnych, private SPA z jaskinią solną, sauną, jacuzzi i Rasoul, fitness gym, squash.

Część hotelowa składa się z: 158 pokoi, basenów, saun, squasha, sal konferencyjnych, restauracji, barów.
Część apartamentowa składa się z: 67 apartamentów oraz penthouse’u, 2 poziomów garażowych z 59 miejscami postojowymi.

Hotel Motlava

Motlava Hotel położony jest w samym sercu Gdańskiej Starówki, jednej z najbardziej atrakcyjnych turystycznie i historycznie bogatych części miasta. Nowoczesny obiekt posiada 6 kondygnacji na których mieścić się będzie 125 apartamentów wykończonych pod klucz. Budynek został tak zaprojektowany, aby jak najdoskonalej wpisać się w gdańską architekturę.
Motlava Hotel oferuje ekskluzywne apartamenty inwestycyjne, dostępne w różnych metrażach. Położony w doskonałej lokalizacji przy gdańskiej Starówce hotel, oferuje kameralną atmosferę i spokojne otoczenie.

Kontakt w sprawie powyższych inwestycji:

Anna Konieczyńska tel. +48 724 999 944